Polska - Ukraina 0:2, towarzyska klapa we Wrocławiu
W towarzyskim meczu we Wrocławiu reprezentacja Polski przegrała 0:2 z Ukrainą. W środę zagra w Warszawie z Nigerią.
Odkąd piłkarską kadrę objął Jan Urban, atmosfera wokół reprezentacji bardzo się poprawiła. Wszystko szło dobrze, ale na koniec - mimo dobrej gry - nie weszliśmy do finałów Mistrzostw Świata. I jest coraz gorzej. To tylko mecz towarzyski, z kilkoma debiutantami w składzie, mnóstwem zmian, ale druga porażka za kadencji tego selekcjonera.
Miało być święto, a wyszła klapa. Polska i Ukraina w barażach przegrywały ze Szwecją. W meczu dwóch pokonanych Polacy okazali się gorsi, mimo że atakowali przez większość spotkania.
POLSKA - UKRAINA 0:2 (0:2): Jaremczuk (34.), Jarmołenko (44.).
Skład Polaków: Bułka - Kędziora, Wiśniewski (46. Wójcik), Kiwior(74. Potulski) - Pyrka (59. Wojtuszek), Szymański(46. Świderski), Piotrowski (87.Slisz), Zalewski (59. Rózga), Zieliński(46. Kapustka), Pietuszewski(46. Kamiński) - Lewandowski(46'. Żukowski)
screen: YouTube/Premier Ligue TV
